about-us-1

Yaklaşımlarımız

Genel anlamıyla risk yönetimi olarak tanımlanan sigortacılık günümüzde çok geniş bir yelpazeye hizmet etmekte olup gelecekte doğabilecek her türlü hasarın karşılanması amacıyla sektörün temel prensiplerine hizmet veren Köksal Sigorta İstanbul Çekmeköy’de 2015 yılında hizmete başladı.

Hikayemiz

Bir aile şirketi olan Köksal Sigorta Acentası müşterilerini de aile olarak görerek ilişkilerini ticari anlayış ile değil , dost arkadaş samimiyeti ile hizmet vermektedir.

Biz.

Artık insanlar sigorta konusunda bundan 10 sene öncesinden çok daha fazla bilinçli hangi teminatı hangi sigorta şirketinin ne şekilde verdiğini çok iyi bilip ve uzun araştırmalar sonucunda riskleri güvence altına almaktadırlar. Bu yüzden poliçe satın alırken ya da risklerini bir sigorta şirketine devrederken; finansal gücü, poliçe kapsamı, hasar sonrası hizmetlerin hızı, formalitelerin azlığı, güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ön plana çıkan şirketleri tercih etmektedirler. Bu da rekabeti oluşturmakta ve en iyi hizmeti veren sigorta şirketleri ön plana çıkmaktadır.

Bunu İçinde Bizim En Büyük Misyonumuz;

“SİZ, ÇALIŞARAK VAR ETTİĞİNİZ DEĞERLERİ YÜKSELTMEK, BİZ BU DEĞERLERİ KORUMAK İÇİN VARIZ”